آموزش-شیمی-کنکور

492 ویدیو

مدت دوره: 0 ساعت و 0 دقیقه

اولین نظریات عناصر

00:00:00

رایگان

مطالعه بر روی سرگذشت اتم ما را به 2500 سال پیش باز می‌گرداند؛ زمانی که تالس فیلسوف یونانی آب را عنصر اصلی سازنده جهان هستی می‌دانست. در ادامه با نظریه تکمیلی ارسطو آشنا خواهید شد.

نمایش سریالی ویدیو:

دوره های مشابه:

آموزش-شیمی-کنکور

آموزش-شیمی-کنکور

تعداد ویدئو: 492

در دوره ویدیویی «آموزش شیمی کنکور» با ما همراه باشید. آنچه به عنوان یکی از دغدغه‌های دانش آموزان برای شرکت در آزمون‌های سراسری مطرح است، تسلط بر شیوه‌های تست‌زنی در کمترین زمان ممکن و آگاهی از راه حل‌های کوتاه برای پاسخ دادن به سؤالات می‌باشد. در کنار این مسأله درک صحیح مفاهیم به گونه‌ای که مطالب و نکات به خوبی در ذهن خواننده جای گیرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و به آموزش پایه‌ای و بر اساس روش‌های نوین یادگیری نیازمند است. در دوره آموزش شیمی کنکور، دکتر بیژن ابوالقاسمی به همراه مهندس علیرضا ابوالقاسمی مفاهیم و نکات تستی درس شیمی را در قالب اشکال، نمودارها، روابط و البته تست‌‌های تألیفی و کنکوری با بیانی شیوا و به شیوه‌ای مؤثر برای شما عزیزان مطرح می‌نمایند. مباحث شرح داده شده در این دوره تمامی نظریات، آزمایشات و تعاریف موجود در کتب درسی و منابع آزمون سراسری را در بر می‌گیرد. در ویدیوهای این مجموعه پس از آشنایی کامل با هر مبحث و تمامی نکات مربوط به آن، تست‌هایی را مشاهده خواهید کرد که روش حل تشریحی و تستی آن توسط مدرسین دوره آموزش داده شده است. امیدواریم تماشای فیلم‌های آموزشی شیمی کنکور در این مجموعه برای شما همراهان عزیز مؤثر واقع گردد.

آموزش-فیزیک-کنکور

آموزش-فیزیک-کنکور

تعداد ویدئو: 1285

در دوره ویدیویی «آموزش فیزیک کنکور» با تدریس مباحث کنکوری درس فیزیک و حل تست‌های مهم آن همراه شما عزیزان هستیم. بدون شک یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دانش آموزان برای ورود به دانشگاه قبولی در آزمون کنکور آن هم با رتبه خوب و از همه مهم‌تر در دانشگاه‌های معتبر است. از آن جایی که در این آزمون سرعت عمل برای حل تست‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد بدین منظور شرکت کنندگان می‌بایست روش‌های تست‌زنی و طریقه یافتن راه‌حل‌های کوتاه را فراگیرند و بر آنها تسلط یابند. یکی از دروس مهم در کنکور سراسری ریاضی و تجربی که در دوره پیش‌روی مورد بررسی قرار خواهد گرفت درس فیزیک است. در این دوره ابتدا توضیحات پایه‌ای و چکیده مباحث توسط مدرسین مجرب با بیانی شیوا و به شیوه مؤثری آموزش داده شده و پس از آن به حل تست‌های مختلف مربوط به آن موضوع پرداخته می‌شود. دوره آموزشی پیش‌روی مباحث مهمی از درس فیزیک از جمله آینه‌ها و عدسی‌ها، فشار و قانون گازها، خازن‌ها و مقاومت الکتریکی، الکتریسیته، مغناطیس و الکترومغناطیس را در بر گرفته و سایر موضوعات فصول مختلف را نیز شامل می‌شود. پس اگر قصد دارید در کنکور سراسری و در درس فیزیک نتیجه خوبی کسب کنید و به درصد بالایی از سؤالات پاسخ دهید همراه با ما به تماشای ویدیوهای این مجموعه بنشینید.

آموزش-ادبیات-فارسی-کنکور

آموزش-ادبیات-فارسی-کنکور

تعداد ویدئو: 336

در دوره ویدیویی «آموزش ادبیات فارسی کنکور» با صفر تا صد ادبیات کنکور در خدمت شما عزیزان هستیم. آزمون‌های سراسری کنکور به عنوان میزان و محکی از آنچه که داوطلبان در طی چند سال فراگرفته‌اند، هرساله چالشی نه چندان آسان و در حین حال سرنوشت‌ساز را برای جمع بزرگی از جوانان رقم می‌زند. از میان منابع این آزمون، درس ادبیات فارسی را به عنوان موضوع دوره آموزشی پیش‌روی برگزیده و سعی نموده‌ایم در این مجموعه در کنار تدریس مفاهیم و نکات کنکوری ادبیات فارسی به حل تست‌هایی از آن نیز بپردازیم. در اینجا پس از آموزش هر مبحث تست‌های متنوع تألیفی و کنکوری توسط استاد علیرضا عبدالمحمدی به همراه آموزش روش‌های تست زنی آسان، کاربردی و جذاب برای شما عزیزان بیان می‌گردد. برخی از مباحث مطرح شده در این مجموعه عبارتند از: مفاهیم قرابت معنایی، آرایه‌های ادبی، انواع کلمات، جملات و گروه‌های اسمی، علائم ویرایشی، قالب‌های شعری، معرفی آثار شعرا و نویسندگان و ... . با مطالعه مطالب گنجانده شده در این دوره آموزشی، شما داوطلبان گرامی می‌توانید به سطح بالایی از تسلط بر مطالب گوناگون درس ادبیات فارسی رسیده و درصد بالایی از تست‌های آن را در آزمون‌های سراسری به درستی پاسخ دهید؛ پس زمان را از دست نداده و در تماشای این مجموعه با ما همراه شوید.

مشاوره-انتخاب-رشته-کنکور

مشاوره-انتخاب-رشته-کنکور

تعداد ویدئو: 21

در دوره ویدیویی «مشاوره انتخاب رشته کنکور» با ما همراه باشید. شرکت در آزمون‌های سراسری و مهم‌تر از آن انتخاب رشته یکی از مراحل مهم زندگی هر فرد به شمار می‌رود که هرگز نمی‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت بود؛ به طوری که یک انتخاب صحیح می‌تواند موجب دگرگونی آینده و رسیدن به بالاترین درجات موفقیت ‌برای یک داوطلب شود و یا یک اشتباه، هدر رفتن تلاش‎‌های چندین ساله را برای وی به دنبال داشته باشد. از نظر بسیاری از مشاوران، انتخاب رشته مهم‌ترین گام در کنکور است؛ زیرا این نگرانی وجود دارد که داوطلبان بدون دانش و آگاهی انتخاب رشته نامناسبی انجام داده و موجب از دست رفتن فرصت‌های خود ‌شوند. بهره‌مندی از یک مشاور تحصیلی حرفه‌ای کمک بزرگی به داوطلبان می‌نماید زیرا چنین فردی قادر است با در نظر داشتن استعداد و خواسته‌ دانش آموز و همچنین تجارب خود بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب‌ها را انجام دهد. با توجه به اهمیت بالای این مسأله بر آن شدیم تا در مجموعه پیش‌روی با ارائه آموزش‌هایی در این زمینه، قدمی در مسیر رسیدن داوطلبان به موفقیت برداشته و این عزیزان را تا رسیدن به مقصد همراهی نماییم. این دوره ویدیویی شامل آموزش‌هایی در زمینه معرفی دوره‌های دانشگاه‌های سراسری، معرفی انواع دانشگاه‌ها و امکانات آنها، انواع سهمیه‌ها، نحوه گزینش بومی و اصول انتخاب رشته صحیح می‌باشد که در اختیار شما همراهان عزیز قرار می‌دهیم. امیدواریم از این آموزش بهره لازم را ببرید.