دسته بندی ها:

دسته بندی ها

آموزش-شیمی-کنکور

آموزش-شیمی-کنکور

تعداد ویدئوها: 492

در دوره ویدیویی «آموزش شیمی کنکور» با ما همراه باشید. آنچه به عنوان یکی از دغدغه‌های دانش آموزان برای شرکت در آزمون‌های سراسری مطرح است، تسلط بر شیوه‌های تست‌زنی در کمترین زمان ممکن و آگاهی از راه حل‌های کوتاه برای پاسخ دادن به سؤالات می‌باشد. در کنار این مسأله درک صحیح مفاهیم به گونه‌ای که مطالب و نکات به خوبی در ذهن خواننده جای گیرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و به آموزش پایه‌ای و بر اساس روش‌های نوین یادگیری نیازمند است. در دوره آموزش شیمی کنکور، دکتر بیژن ابوالقاسمی به همراه مهندس علیرضا ابوالقاسمی مفاهیم و نکات تستی درس شیمی را در قالب اشکال، نمودارها، روابط و البته تست‌‌های تألیفی و کنکوری با بیانی شیوا و به شیوه‌ای مؤثر برای شما عزیزان مطرح می‌نمایند. مباحث شرح داده شده در این دوره تمامی نظریات، آزمایشات و تعاریف موجود در کتب درسی و منابع آزمون سراسری را در بر می‌گیرد. در ویدیوهای این مجموعه پس از آشنایی کامل با هر مبحث و تمامی نکات مربوط به آن، تست‌هایی را مشاهده خواهید کرد که روش حل تشریحی و تستی آن توسط مدرسین دوره آموزش داده شده است. امیدواریم تماشای فیلم‌های آموزشی شیمی کنکور در این مجموعه برای شما همراهان عزیز مؤثر واقع گردد.

آموزش-فیزیک-کنکور

آموزش-فیزیک-کنکور

تعداد ویدئوها: 1285

در دوره ویدیویی «آموزش فیزیک کنکور» با تدریس مباحث کنکوری درس فیزیک و حل تست‌های مهم آن همراه شما عزیزان هستیم. بدون شک یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دانش آموزان برای ورود به دانشگاه قبولی در آزمون کنکور آن هم با رتبه خوب و از همه مهم‌تر در دانشگاه‌های معتبر است. از آن جایی که در این آزمون سرعت عمل برای حل تست‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد بدین منظور شرکت کنندگان می‌بایست روش‌های تست‌زنی و طریقه یافتن راه‌حل‌های کوتاه را فراگیرند و بر آنها تسلط یابند. یکی از دروس مهم در کنکور سراسری ریاضی و تجربی که در دوره پیش‌روی مورد بررسی قرار خواهد گرفت درس فیزیک است. در این دوره ابتدا توضیحات پایه‌ای و چکیده مباحث توسط مدرسین مجرب با بیانی شیوا و به شیوه مؤثری آموزش داده شده و پس از آن به حل تست‌های مختلف مربوط به آن موضوع پرداخته می‌شود. دوره آموزشی پیش‌روی مباحث مهمی از درس فیزیک از جمله آینه‌ها و عدسی‌ها، فشار و قانون گازها، خازن‌ها و مقاومت الکتریکی، الکتریسیته، مغناطیس و الکترومغناطیس را در بر گرفته و سایر موضوعات فصول مختلف را نیز شامل می‌شود. پس اگر قصد دارید در کنکور سراسری و در درس فیزیک نتیجه خوبی کسب کنید و به درصد بالایی از سؤالات پاسخ دهید همراه با ما به تماشای ویدیوهای این مجموعه بنشینید.

آموزش-ادبیات-فارسی-کنکور

آموزش-ادبیات-فارسی-کنکور

تعداد ویدئوها: 336

در دوره ویدیویی «آموزش ادبیات فارسی کنکور» با صفر تا صد ادبیات کنکور در خدمت شما عزیزان هستیم. آزمون‌های سراسری کنکور به عنوان میزان و محکی از آنچه که داوطلبان در طی چند سال فراگرفته‌اند، هرساله چالشی نه چندان آسان و در حین حال سرنوشت‌ساز را برای جمع بزرگی از جوانان رقم می‌زند. از میان منابع این آزمون، درس ادبیات فارسی را به عنوان موضوع دوره آموزشی پیش‌روی برگزیده و سعی نموده‌ایم در این مجموعه در کنار تدریس مفاهیم و نکات کنکوری ادبیات فارسی به حل تست‌هایی از آن نیز بپردازیم. در اینجا پس از آموزش هر مبحث تست‌های متنوع تألیفی و کنکوری توسط استاد علیرضا عبدالمحمدی به همراه آموزش روش‌های تست زنی آسان، کاربردی و جذاب برای شما عزیزان بیان می‌گردد. برخی از مباحث مطرح شده در این مجموعه عبارتند از: مفاهیم قرابت معنایی، آرایه‌های ادبی، انواع کلمات، جملات و گروه‌های اسمی، علائم ویرایشی، قالب‌های شعری، معرفی آثار شعرا و نویسندگان و ... . با مطالعه مطالب گنجانده شده در این دوره آموزشی، شما داوطلبان گرامی می‌توانید به سطح بالایی از تسلط بر مطالب گوناگون درس ادبیات فارسی رسیده و درصد بالایی از تست‌های آن را در آزمون‌های سراسری به درستی پاسخ دهید؛ پس زمان را از دست نداده و در تماشای این مجموعه با ما همراه شوید.

مشاوره-انتخاب-رشته-کنکور

مشاوره-انتخاب-رشته-کنکور

تعداد ویدئوها: 21

در دوره ویدیویی «مشاوره انتخاب رشته کنکور» با ما همراه باشید. شرکت در آزمون‌های سراسری و مهم‌تر از آن انتخاب رشته یکی از مراحل مهم زندگی هر فرد به شمار می‌رود که هرگز نمی‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت بود؛ به طوری که یک انتخاب صحیح می‌تواند موجب دگرگونی آینده و رسیدن به بالاترین درجات موفقیت ‌برای یک داوطلب شود و یا یک اشتباه، هدر رفتن تلاش‎‌های چندین ساله را برای وی به دنبال داشته باشد. از نظر بسیاری از مشاوران، انتخاب رشته مهم‌ترین گام در کنکور است؛ زیرا این نگرانی وجود دارد که داوطلبان بدون دانش و آگاهی انتخاب رشته نامناسبی انجام داده و موجب از دست رفتن فرصت‌های خود ‌شوند. بهره‌مندی از یک مشاور تحصیلی حرفه‌ای کمک بزرگی به داوطلبان می‌نماید زیرا چنین فردی قادر است با در نظر داشتن استعداد و خواسته‌ دانش آموز و همچنین تجارب خود بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب‌ها را انجام دهد. با توجه به اهمیت بالای این مسأله بر آن شدیم تا در مجموعه پیش‌روی با ارائه آموزش‌هایی در این زمینه، قدمی در مسیر رسیدن داوطلبان به موفقیت برداشته و این عزیزان را تا رسیدن به مقصد همراهی نماییم. این دوره ویدیویی شامل آموزش‌هایی در زمینه معرفی دوره‌های دانشگاه‌های سراسری، معرفی انواع دانشگاه‌ها و امکانات آنها، انواع سهمیه‌ها، نحوه گزینش بومی و اصول انتخاب رشته صحیح می‌باشد که در اختیار شما همراهان عزیز قرار می‌دهیم. امیدواریم از این آموزش بهره لازم را ببرید.

آموزش-عربی-کنکور

آموزش-عربی-کنکور

تعداد ویدئوها: 484

در دوره ویدیویی «آموزش عربی کنکور» با ما همراه شوید. عربی عمومی یکی از دروس بسیار مهم در کنکور سراسری بوده و از آن جایی که اغلب داوطلبان در این درس ضعف دارند، توجه ویژه به آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. درس عربی همانند سایر دروس شیوه مطالعه مخصوص به خود را داشته و قطعا کسانی که بر نحوه خواندن و روش‌های‌ تست زنی آن مسلط باشند به درصد بیشتری از سؤالات پاسخ خواهند داد. یکی از مهم‌ترین مباحثی که تست‌های زیادی از آن در آزمون کنکور مطرح می‌شود بحث ترجمه است. در حقیقت سؤالات این بخش می‌تواند ترجمه عربی به فارسی، ترجمه فارسی به عربی و همچنین سؤال مفهومی باشد. مورد بعدی، تست‌های مربوط به درک مطلب است که مباحثی نظیر حرکت گذاری و ترکیب و تجزیه را در بر می‌گیرد. بخش دیگری از تست‌ها نیز از بحث قواعد مطرح می‌گردد که از جمله آنها می‌توان به مباحثی همچون اعلال، مرفوعات، منصوبات، اعراب فعل، صفت، مضاف و مضاف الیه اشاره نمود. در دوره پیش‌روی تمامی این مباحث به طور کامل آموزش داده شده و برای آشنایی بیشتر شما عزیزان تست‌های مختلفی نیز از هر مبحث مورد بررسی قرار گرفته است. در ادامه توجهتان را به تماشای ویدیوهای این مجموعه آموزشی جلب می‌کنیم.

آموزش-ریاضیات-گسسته-کنکور

آموزش-ریاضیات-گسسته-کنکور

تعداد ویدئوها: 192

در دوره ویدیویی «آموزش ریاضیات گسسته کنکور» با ما همراه شوید. همان طور که می‌دانید یکی از دروس اصلی و مهم رشته ریاضی که در آزمون کنکور و در میان درس‌های اختصاصی از بیشترین ضریب نیز برخوردار می‌باشد درس ریاضیات است. ریاضیات از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که یکی از مهم‌ترین آنها را می‌توان ریاضیات گسسته و جبر و احتمال دانست. این درس به طور میانگین 12 الی 14 تست از سؤالات کنکور ریاضی را به خود اختصاص می‌دهد. یکی از مهم‌ترین فصل‌های موجود در این کتاب نظریه اعداد است که هرساله چندین تست از آن مطرح می‌گردد. این فصل مبحث‌های مختلفی نظیر ب.م.م، ک.م.م، الگوریتم تقسیم، معادلات هم‌نهشتی و معادله سیاله را در درون خود جای داده است. بدون شک فراگیری مباحث موجود در این فصل و سایر بخش‌های کتاب و همچنین آشنایی با طریقه حل تست‌های آن می‌تواند موفقیت هرچه بیشتر داوطلب را در آزمون کنکور به دنبال داشته باشد. البته در این بین نباید از خواندن مباحث گراف، ترکیبات و احتمال نیز غافل شد. در دوره پیش‌روی بسیاری از مباحث کنکوری مهم از درس ریاضیات گسسته برای شما عزیزان آموزش داده شده و تست‌های کنکوری مختلفی نیز مورد بررسی قرار گرفته است. پس اگر قصد فراگیری این درس را دارید، فرصت را از دست نداده و همراه با ما به تماشای این مجموعه آموزشی بنشینید.

آموزش-ریاضی-تجربی-کنکور

آموزش-ریاضی-تجربی-کنکور

تعداد ویدئوها: 928

در دوره ویدیویی «آموزش ریاضی تجربی کنکور» با ما همراه باشید. یکی از دروسی که بدون شک بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان در آن ضعف دارند درس ریاضی است. در واقع می‌توان گفت که بسیاری از افراد در شیوه مطالعه این درس مشکل داشته و برهمین اساس در ذهن خود آن را یک درس بسیار مشکل تصور می‌کنند؛ در صورتی که با یک برنامه ریزی صحیح و تمرین و تکرار مداوم می‌توان بر مفاهیم این درس مسلط شده و به حل مسائل و تست‌های مختلف آن پرداخت. با توجه به اهمیت بالای این درس در کنکور سراسری، در دوره پیش‌روی بسیاری از مباحث مهم از ریاضیات رشته تجربی را آموزش داده و تست‌های مربوط به آن را به طور مفصل مورد بررسی قرار داده‌ایم. این مجموعه در حقیقت شامل آموزش مباحث مختلفی از درس ریاضی است که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به مشتق و کاربردهای آن، احتمالات، توابع، مثلثات، حد و پیوستگی، انتگرال، دنباله، ماتریس و... اشاره نمود. شما با مشاهده این ویدیوهای آموزشی به راحتی می‌توانید بر مباحث مطرح شده تسلط یافته و با پاسخگویی به درصد بیشتری از تست‌های ریاضیات کنکور، شانس خود را برای قبولی در رشته‌‌ و دانشگاه مورد نظرتان افزایش دهید. در ادامه توجه شما عزیزان را به تماشای این دوره آموزشی جلب می‌نماییم.

آموزش-حساب-دیفرانسیل-کنکور

آموزش-حساب-دیفرانسیل-کنکور

تعداد ویدئوها: 575

در تماشای دوره ویدیویی «آموزش حساب دیفرانسیل کنکور» همراه ما باشید. اگر از دانش آموزان رشته ریاضی هستید بی‎شک از اهمیت درس حساب دیفرانسیل در کنکور باخبر می‎باشید. حساب دیفرانسیل با برخورداری از موضوعات گسترده و مهم، از جمله بخش‎های کنکور رشته ریاضی است که حدود 25 درصد از تست‎های ریاضیات را شامل می‎شود. از مهم‎ترین مباحث این درس باید به مبحث مشتق و کاربردهای آن اشاره کرد که با یادگیری و فهم عمیق مفاهیم و نکات مربوط به آنها می‎توان به درصد بیشتری از سؤالات کنکور پاسخ داد و نسبت به سایر داوطلبان پیشی گرفت. البته در این میان نمی‌توان از حد و پیوستگی، معادلات درجه دو، توابع و نکات آن، معادلات نمایی و لگاریتمی و دنباله‎ها غافل شد. برای موفقیت در کنکور و دستیابی به درصد بالا در ریاضیات باید هر یک از این مباحث را به طور کامل و صحیح آموزش دید و تست‎های فراوانی را بررسی نمود. به همین دلیل ما در دوره آموزشی پیش‎روی، مجموعه‎ای کامل از درسنامه، مثال‎های متعدد و همچنین تست‎های کنکور سال‎های اخیر و تألیفی از درس حساب دیفرانسیل را گردآوری کرده‎ایم که به شما در کسب رتبه دلخواه و موفقیت در کنکور سراسری کمک بسیاری می‎کند. پس تماشای ویدیوهای این دوره مفید را از دست نداده و با انگیزه فراوان گامی مؤثر برای قبولی در رشته مورد نظرتان بردارید.

آموزش-هندسه-تحلیلی-کنکور

آموزش-هندسه-تحلیلی-کنکور

تعداد ویدئوها: 267

در دوره ویدیویی «آموزش هندسه تحلیلی کنکور» با ما همراه شوید. هندسه تحلیلی و جبر خطی یکی از دروس تخصصی رشته ریاضی بوده و جزء منابع آزمون کنکور نیز محسوب می‌شود. این درس به طور کلی شامل پنج فصل می‌باشد. فصل اول بردار نام دارد که در آن به معرفی برخی عملکردهای عمل کننده روی بردار همانند ضرب داخلی، ضرب خارجی، ضرب مختلط و ضرب سه گانه‌ برداری پرداخته شده است. نکته قابل توجه در این فصل را می‌توان نحوه ارتباط بین خواص هندسی و خواص تحلیلی بردار دانست. در فصل دوم معادلات خط و صفحه و ویژگی‌های هندسی آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد. در فصل سوم یعنی مقاطع مخروطی نیز با مباحث مربوط به دایره، بیضی، سهمی، هذلولی و همچنین انتقال و دوران محورهای مختصات آشنا خواهید شد. در فصل پنجم و ششم نیز به بررسی ماتریس، دترمینان و دستگاه معادلات خطی پرداخته می‌شود. در دوره آموزشی پیش‌روی تمامی فصول درس هندسه تحلیلی ابتدا به شکل درسنامه ارائه شده و پس از آن تست‌های هر مبحث به صورت جداگانه بررسی می‌گردند. پس اگر می‌خواهید در آزمون کنکور به درصد بیشتری از سؤالات پاسخ دهید و شانس قبولی خود را بالا ببرید، همراه ما به تماشای ویدیوهای آموزشی این مجموعه بنشینید.

آموزش-زبان-انگلیسی-کنکور

آموزش-زبان-انگلیسی-کنکور

تعداد ویدئوها: 101

در دوره ویدیویی «آموزش درس زبان انگلیسی» با ما همراه باشید. پایه سوم دبیرستان بدون شک یکی از مهم‌ترین مقاطع تحصیلی برای دانش آموزان بوده و باید به آن توجه ویژه‌ای شود. از آن جایی که نمرات امتحانات سال سوم به دلیل سراسری بودن آنها درصدی از نمره کنکور را شامل می‌شود از همین رو می‌تواند در کسب رتبه موردنظر داوطلبان در این آزمون اثرگذار باشد. یکی از دروس عمومی این مقطع زبان انگلیسی است. به طور میانگین درصد قابل توجهی از دانش آموزان در زبان ضعف دارند و آن را درس دشواری می‌دانند؛ در صورتی که این چنین نیست و با یادگیری اصول صحیح خواندن این درس به راحتی می‌توان به سؤالات مختلف و حتی تست‌های آن پاسخ داد. علاوه بر این برخی از دانش آموزان بر این باورند که سؤالات امتحانی از منابعی جامع‌تر از کتاب درسی مطرح می‌شود و بهتر است کتاب‌های کمک آموزشی را جایگزین کتاب درسی کنند. اما باید خاطر نشان کرد که کتاب درسی یکی از منابع مهم و اصلی طراحان سؤال است و هیچ منبع دیگری را نباید جایگزین آن نمود. از این رو در دوره ویدیویی پیش‌روی تصمیم داریم کتاب زبان انگلیسی پایه سوم دبیرستان را مرور نموده و نکات کلیدی و کاربردی آن را به شما عزیزان آموزش دهیم. این کتاب شامل شش درس به همراه گرامر، لغات، تلفظ، ریدینگ و متن‌های Close است که در هر ویدیو نکات و نمونه سؤالات مربوط به هر مبحث مورد بررسی قرار می‌گیرند. در ادامه توجه شما را به تماشای این مجموعه آموزشی جلب می‌نماییم.